پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام گایدوایر 14 هزارم سافت100عدد-گرنداسلم100عدد-اولتیمتابروس5عدد-میذاز5عدد-سیون بلک10عدد-فیلدر ایکس تی آ 100عدد
مناقصه

استعلام گایدوایر 14 هزارم سافت100عدد-گرنداسلم100عدد-اولتیمتابروس5عدد-میذاز5عدد-سیون بلک10عدد-فیلدر ایکس تی آ 100عدد

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام گایدوایر 14 هزارم سافت100عدد-گرنداسلم100عدد-اولتیمتابروس5عدد-میذاز5عدد-سیون بلک10عدد-فیلدر ایکس تی آ 100عدد به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366811 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/15 و محل اجرای پروژه : استان تهران میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام گایدوایر 14 هزارم سافت100عدد-گرنداسلم100عدد-اولتیمتابروس5عدد-میذاز5عدد-سیون بلک10عدد-فیلدر ایکس تی آ 100عدد با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مرکز قلب تهران
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9366811
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104030642000741
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام گایدوایر 14 هزارم سافت100عدد-گرنداسلم100عدد-اولتیمتابروس5عدد-میذاز5عدد-سیون بلک10عدد-فیلدر ایکس تی آ 100عدد
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104030642000741
نام دستگاه خریدار:مرکز قلب تهران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/31
شرح کلی نیاز: گایدوایر 14 هزارم سافت100عدد-گرنداسلم100عدد-اولتیمتابروس5عدد-میذاز5عدد-سیون بلک10عدد-فیلدر ایکس تی آ 100عدد
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- گایدوایر آنژیوگرافی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 100 1404/05/15
2 -- گایدوایر آنژیوگرافی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 100 1404/05/15
3 -- گایدوایر آنژیوگرافی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 5 1404/05/15
4 -- گایدوایر آنژیوگرافی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 5 1404/05/15
5 -- گایدوایر آنژیوگرافی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 10 1404/05/15
6 -- دریچه کنترل آنژیوگرافی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 100 1404/05/15

توضیحات خریدار:تسویه فاکتور 6 ماهه در صورت تکمیل وتحویل کامل سفارش در سامانه ستاد الکترونیک دولت-دارای مجوز لازم از اداره تجهیزات-نمونه کالا الزامی است- شماره تماس فروشنده لازم است-شماره تماس خریدار 88029710

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مرکز قلب تهران
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-88029731
تلفن تماس: 021-88029600
آدرس پستی: خ کارگر شمالی تقاطع بزرگراه جلال ال احمد مرکز قلب تهران
کد پستی: 1411713138
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مجتبی
نام خانوادگی: نورعلی زاده
تلفن تماس: 021-88089710

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366811
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام گایدوایر 14 هزارم سافت100عدد-گرنداسلم100عدد-اولتیمتابروس5عدد-میذاز5عدد-سیون بلک10عدد-فیلدر ایکس تی آ 100عدد

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha