پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام خرید برد الکترونیکی( motherboard) پوزیشنر زیمنس

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام خرید برد الکترونیکی( motherboard) پوزیشنر زیمنس به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366816 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان بوشهر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام خرید برد الکترونیکی( motherboard) پوزیشنر زیمنس با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : ابزار دقیق، انواع تابلو و راکهای مخابراتی و برقی، شیرآلات، تجهیزات نفت و گاز، تجهیزات برق و الکترونیک، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه دوازدهم
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9366816
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104097164000291
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام خرید برد الکترونیکی( motherboard) پوزیشنر زیمنس
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104097164000291
نام دستگاه خریدار:مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه دوازدهم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/27
شرح کلی نیاز: خرید برد الکترونیکی( motherboard) پوزیشنر زیمنس
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- پوزیشنر کنترل ولو عدد قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع 4 1404/05/27
2 -- پوزیشنر کنترل ولو عدد قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع 4 1404/05/27

توضیحات خریدار:درخواست طبق فایل های پیوست مدت زمان تحویل کالا دو هفته اعتبار قیمت حداقل یکماه

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه دوازدهم
شهر: کنگان
استان: بوشهر
دورنگار: 077-1462725
تلفن تماس: 077-1467082
آدرس پستی: استان بوشهر -شهرستان کنگان -سایت دو منطقه ویژه اقتصادی پارس صندوق پستی 485
کد پستی: 7511893349
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سیدمهدی
نام خانوادگی: ماهر
تلفن تماس: 077-1467320

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366816
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام خرید برد الکترونیکی( motherboard) پوزیشنر زیمنس

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha