استعلام دو دستگاه پلی سومنو گرافی به مسخصات پیوست تسویه 1 ماهه تحویل درمحل تائید اساتید بخش دارای گارانتی معتبر و آیمد پیش فاکتور ضمیمه ایران کد مشابه
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام دو دستگاه پلی سومنو گرافی به مسخصات پیوست تسویه 1 ماهه تحویل درمحل تائید اساتید بخش دارای گارانتی معتبر و آیمد پیش فاکتور ضمیمه ایران کد مشابه به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366819 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان تهران میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام دو دستگاه پلی سومنو گرافی به مسخصات پیوست تسویه 1 ماهه تحویل درمحل تائید اساتید بخش دارای گارانتی معتبر و آیمد پیش فاکتور ضمیمه ایران کد مشابه با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزاربیمارستان امام خمینی ره تهران
-
استانتهرانکد پارس نماد9366819
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104090614000948
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام دو دستگاه پلی سومنو گرافی به مسخصات پیوست تسویه 1 ماهه تحویل درمحل تائید اساتید بخش دارای گارانتی معتبر و آیمد پیش فاکتور ضمیمه ایران کد مشابه
شماره نیاز: 1104090614000948
نام دستگاه خریدار:بیمارستان امام خمینی ره تهران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/18
شرح کلی نیاز: دو دستگاه پلی سومنو گرافی به مسخصات پیوست تسویه 1 ماهه تحویل درمحل تائید اساتید بخش دارای گارانتی معتبر و آیمد پیش فاکتور ضمیمه ایران کد مشابه
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | دستگاه آنالیز الکتروگراومتری | دستگاه | تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری | 1 | 1404/05/16 |
توضیحات خریدار:تعداد دو دستگاه پلی سومنو گرافی به مسخصات پیوست تسویه 1 ماهه تحویل درمحل تائید اساتید بخش دارای گارانتی معتبر و آیمد پیش فاکتور ضمیمه شود
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366819
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام دو دستگاه پلی سومنو گرافی به مسخصات پیوست تسویه 1 ماهه تحویل درمحل تائید اساتید بخش دارای گارانتی معتبر و آیمد پیش فاکتور ضمیمه ایران کد مشابه
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL