پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام کنترل HBA1C عداد 50 دیازیدیم کالبراتور HBA1C تعداد 50 دیازیدیم الصاق پیش فاکتور با تاریخ انقضا و IRC الزامی است
مناقصه

استعلام کنترل HBA1C عداد 50 دیازیدیم کالبراتور HBA1C تعداد 50 دیازیدیم الصاق پیش فاکتور با تاریخ انقضا و IRC الزامی است

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام کنترل HBA1C عداد 50 دیازیدیم کالبراتور HBA1C تعداد 50 دیازیدیم الصاق پیش فاکتور با تاریخ انقضا و IRC الزامی است به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366831 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان تهران میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام کنترل HBA1C عداد 50 دیازیدیم کالبراتور HBA1C تعداد 50 دیازیدیم الصاق پیش فاکتور با تاریخ انقضا و IRC الزامی است با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9366831
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104093823001316
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام کنترل HBA1C عداد 50 دیازیدیم کالبراتور HBA1C تعداد 50 دیازیدیم الصاق پیش فاکتور با تاریخ انقضا و IRC الزامی است
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104093823001316
نام دستگاه خریدار:سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: کنترل HBA1C عداد 50 دیازیدیم کالبراتور HBA1C تعداد 50 دیازیدیم الصاق پیش فاکتور با تاریخ انقضا و IRC الزامی است
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- معرف آنالایزر ایمونولوژی عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 100 1404/06/31

توضیحات خریدار:علام برند و تاریخ انقضا و IRC و مشخصات در پیش فاکتور الزامی است. محل تحویل –انبارشادآباد در صورت عدم اصالت کالا ،عودت داده می شود بازپرداخت 60 روز کاری مهندس عربعلی -61637053

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-88943991
تلفن تماس: 021-83306
آدرس پستی: میدان ولی عصر ابتدای خیابان کریم خان زند خیابان به آفرین ساختمان شماره 26و27
کد پستی: 1593816384
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: زینب
نام خانوادگی: عربعلی
تلفن تماس: 021-61636200

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366831
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام کنترل HBA1C عداد 50 دیازیدیم کالبراتور HBA1C تعداد 50 دیازیدیم الصاق پیش فاکتور با تاریخ انقضا و IRC الزامی است

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha