آگهی مناقصه عمومی خرید تجهیزات یدکی شبکه انتقال اعم از تقویت کننده نوری
آگهی مناقصه عمومی خرید تجهیزات یدکی شبکه انتقال اعم از تقویت کننده نوری از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9366881
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/20 میباشد.
این مناقصه در استان
خوزستان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی کامپیوتر، اینترنت شبکه، تجهیزات مخابرات برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت مخابرات ایران ( منطقه خوزستان )
-
استانخوزستانکد پارس نماد9366881
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/20شماره آگهی-
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.5.13
-
عنوان آگهیآگهی مناقصه عمومی خرید تجهیزات یدکی شبکه انتقال اعم از تقویت کننده نوری
آگهی مناقصه عمومی شماره 404.9
خرید یک مرحله ای
1 نام دستگاه مناقصه گذار شرکت مخابرات ایران ( منطقه خوزستان )
-2 آدرس دستگاه مناقصه گذار : شهرستان اهواز - کیانپارس - بلوار مخابرات خیابان 17 شرقی - مجتمع فنی و اداری مخابرات منطقه
خوزستان - طبقه اول - مدیریت پشتیبانی و تدارکات - واحد قراردادها شماره تلفن : 33339816-061
نمابر: 06133375600
3- موضوع مناقصه : خرید تجهیزات یدکی شبکه انتقال اعم از تقویت کننده نوری و انواع کارت و یونیت
4 دستگاه نظارتی معاونت شبکه منطقه
-5- نوع تضمین شرکت در مناقصه ضمانتنامه بانکی ) صرفاً ضمانتنامه بانکی شرکت در مناقصه، چک تضمینی ، چک بانکی رمزدار و با سند
بلوکه نمودن مطالبات قطعی
6 مبلغ تضمین شرکت در مناقصه : 1.015.650.0000 ريال
7- قیمت فروش اسناد مناقصه و شماره حساب: مبلغ 1.000.000 ریال به شماره شبا IR 980120000000001690290262
بانک ملت و شناسه واریز 20168804604191 جهت شرکت در مناقصه
8-- مهلت فروش اوراق شرکت در مناقصه از تاریخ درج در روزنامه تا روز دوشنبه مورخ 1404.05.20 با ارائه معرفی نامه و اسناد مثبته
شرکت یا شرکت کنندگان
9-مهلت عودت پاکات تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 1404.06.03
10 محل تحویل پاکات : اهواز - کیانپارس - خیابان 17 شرقی مجتمع فنی و اداری مخابرات منطقه خوزستان طبقه همکف - اداره حراست
11 - تاریخ بازگشایی پاکات ( الف ) و ( ب ) و ( ج ) : ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ
1404.06.04 در مجتمع فنی و اداری
مخابرات منطقه خوزستان طبقه چهارم سالن جلسات
12 - کلیه شرکت کنندگان در مناقصه در صورت برندگی می بایست نسبت به تامین متریال مورد تائید شرکت مخابرات ایران و خوزستان و طبق
نمایند .
وندور لیست از شرکتهای مورد تائید در سایت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir، اقدام نموده و تاییدیه نهایی کالا را ضمیمه اسناد مناقصه
13 مدت زمان خرید 4 چهار ماه میباشد .
-14 سایر جزئیات و شرایط در اسناد مناقصه درج شده است.
-15 هزینه درج دو نوبت آگهی بعهده برنده مناقصه می باشد.
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366881
- استان / شهر خوزستان
- مهلت آگهی 1404/05/20
آگهی مناقصه عمومی خرید تجهیزات یدکی شبکه انتقال اعم از تقویت کننده نوری
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، آگهی مناقصه عمومی خرید تجهیزات یدکی شبکه انتقال اعم از تقویت کننده نوری با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- مناقصه خرید سیستم اکسس جهت جایگزینی سوئیچ های فرسوده و کافوهای نوری و مسی
- فراخوان طراحی و پیاده سازی سامانه دستیار بهینه سازی ...
- استعلام مودم FTTH متناسب با OLT هواوی مدل HG8145V5 تک پورت دو باند
- استعلام فیبر نوری هوایی مهاردار 2 کر
- استعلام کابل نوری دراپ کیبل سلف ساپورت 4 کر SM/OUTDOOR با مهار سوم ...
- استعلام باطری و جلد بیسیم
- استعلام مبدل DC
- مناقصه خرید 700 دستگاه مودم sandlight SA9767
- استعلام STORAGE
- استعلام PART FOR CONTROL NET جهت ابزار دقیق. ارائه مفاصا حساب تامین اجتماعی الزامیست
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL