استعلام فیبرنوری هوایی مهاردار 2 کر
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام فیبرنوری هوایی مهاردار 2 کر به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366886 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان آذربایجان شرقی میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام فیبرنوری هوایی مهاردار 2 کر با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : سیم و کابل، تجهیزات مخابرات، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت مخابرات ایران (سهامی عام) منطقه آذربایجان شرقی
-
استانآذربایجان شرقیکد پارس نماد9366886
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1016
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.5.13
-
عنوان آگهیاستعلام فیبرنوری هوایی مهاردار 2 کر
درخواست پیشنهاد قیمت ؟
شماره : 1016
با سلام و احترام؛
به اطلاع می رساند شرکت مخابرات ایران (منطقه آذربایجان شرقی) در نظر دارد اقلام مورد نیاز خود را خریداری نماید لذا خواهشمند است براساس اقلام و شرایط مندرج در ذیل تاریخ مقرر پیشنهاد قیمت خود را ارائه نمایید.
مهلت تحویل پیشنهاد قیمت: 1404.5.18
مدت اعتبار پیشنهادات:-
محل تحویل پیشنهاد قیمت: شرکت مخابرات ایران (سهامی عام) منطقه آذربایجان شرقی تبریز خیابان 29 بهمن اول زعفرانیه ساختمان مخابرات طبقه سوم اداره
کارشناس استعلام گیرنده: شعیده بخشی
شماره تماس 33399302
لیست کالا
| ردیف | کد کالا | شرح کالا | برند | واحد | مقدار |
| 1 | 10101020022000 | فیبرنوری هوایی مهاردار 2 کر | ANY | متر | 700000 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366886
- استان / شهر آذربایجان شرقی
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام فیبرنوری هوایی مهاردار 2 کر
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL