جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام شیر یک لیتری پرچرب و 200سی سی پرچرب

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام شیر یک لیتری پرچرب و 200سی سی پرچرب به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366904 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان خوزستان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام شیر یک لیتری پرچرب و 200سی سی پرچرب با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : مواد غذایی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    بیمارستان تامین اجتماعی شهدا شوشتر
  • استان
    خوزستان
    کد پارس نماد
    9366904
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104005939000039
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام شیر یک لیتری پرچرب و 200سی سی پرچرب
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104005939000039
نام دستگاه خریدار:بیمارستان تامین اجتماعی شهدا شوشتر
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: شیر یک لیتری پرچرب و 200سی سی پرچرب
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- شیر تازه عدد غذا و نوشیدنی 3,200 1404/05/20
2 -- شیر تازه عدد غذا و نوشیدنی 443 1404/05/20

توضیحات خریدار:3200 عدد شیر یک لیتری پرچرب و 443 عدد شیر200 سی سی پرچرب میباشد تولیدداخلی باشد تاریخ روز باشند هزینه ارسال تا بیمارستان به وسیله خودروی مجهز به سردخانه با فروشنده میباشد پرداخت 3 ماهه میباشد.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: بیمارستان تامین اجتماعی شهدا شوشتر
شهر: شوشتر
استان: خوزستان
دورنگار: 061-36210870
تلفن تماس: 061-3622999
آدرس پستی: میدان سلاسل بلوار علامه شیخ شوشتری بیمارستان شهدا شوشتر
کد پستی: 6451668617
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مهدی
نام خانوادگی: طهماسبی
تلفن تماس: 061-36210870

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366904
  • استان / شهر خوزستان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام شیر یک لیتری پرچرب و 200سی سی پرچرب

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha