پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام 11 قلم نوشت افزار مطابق شرح پیوست

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام 11 قلم نوشت افزار مطابق شرح پیوست به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366909 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان خوزستان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام 11 قلم نوشت افزار مطابق شرح پیوست با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : نوشت افزار، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون
  • استان
    خوزستان
    کد پارس نماد
    9366909
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104093079000895
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام 11 قلم نوشت افزار مطابق شرح پیوست
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104093079000895
نام دستگاه خریدار:شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: 11 قلم نوشت افزار مطابق شرح پیوست
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- دفتر نقاشی کاغذ آبرنگ عدد هنر و موسیقی، صنایع دستی، اسباب بازی و آموزشی 1 1404/05/29

توضیحات خریدار:پیوست مطالعه شود

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون
شهر: اهواز
استان: خوزستان
دورنگار: 061-34434080
تلفن تماس: 061-34434069
آدرس پستی: اهواز – کیلومتر 12 جاده اهواز –سربندر – شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون
کد پستی: 6348134885
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: امین
نام خانوادگی: قنادپور
تلفن تماس: 061-34188606

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366909
  • استان / شهر خوزستان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام 11 قلم نوشت افزار مطابق شرح پیوست

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha