استعلام روغن سرخ کردنی 2 لیتری بدون پالم درجه 1 - 800 کیلوگرم
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام روغن سرخ کردنی 2 لیتری بدون پالم درجه 1 - 800 کیلوگرم به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366920 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان آذربایجان شرقی میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام روغن سرخ کردنی 2 لیتری بدون پالم درجه 1 - 800 کیلوگرم با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : مواد غذایی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزاربیمارستان عالی نسب تبریز
-
استانآذربایجان شرقیکد پارس نماد9366920
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104005899000092
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام روغن سرخ کردنی 2 لیتری بدون پالم درجه 1 - 800 کیلوگرم
شماره نیاز: 1104005899000092
نام دستگاه خریدار:بیمارستان عالی نسب تبریز
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/09/15
شرح کلی نیاز: روغن سرخ کردنی 2 لیتری بدون پالم درجه 1 - 800 کیلوگرم
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | روغن گیاهی | عدد | غذا و نوشیدنی | 1 | 1404/05/21 |
توضیحات خریدار:هزینه ارسال و کرایه حمل و تحویل کالا در بار انداز بیمارستان به عهده فروشنده میباشد.(پرداخت 3 الی 6 ماهه). قیمت برای 800 کیلوگرم به صورت یک جا بارگزاری شود.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366920
- استان / شهر آذربایجان شرقی
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام روغن سرخ کردنی 2 لیتری بدون پالم درجه 1 - 800 کیلوگرم
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL