استعلام تامین قطعات کمپرسور پرچ جهت مجتمع فولاد میانه
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام تامین قطعات کمپرسور پرچ جهت مجتمع فولاد میانه به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366927 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/25 و محل اجرای پروژه : استان آذربایجان شرقی میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام تامین قطعات کمپرسور پرچ جهت مجتمع فولاد میانه با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : ساخت،نصب و تعمیرات صنایع فولاد، کمپرسورهای هوا، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارمجتمع فولاد میانه
-
استانآذربایجان شرقیکد پارس نماد9366927
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/25شماره آگهی1104090450000424
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام تامین قطعات کمپرسور پرچ جهت مجتمع فولاد میانه
شماره نیاز: 1104090450000424
نام دستگاه خریدار:مجتمع فولاد میانه
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/08/25
شرح کلی نیاز: تامین قطعات کمپرسور پرچ جهت مجتمع فولاد میانه
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | قطعات کمپرسور هوا | عدد | قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع | 1 | 1404/05/27 |
توضیحات خریدار:هزینه حمل بر عهده فروشنده میباشد پیشنهاداتی که فرم استعلام تکمیل و درسامانه بارگذاری نگردد ترتیب اثر داده نخواهد شد نحوه پرداخت –سی روزکاری کارشناس فنی سفارشات مهندس قلیزاده 041-52337749 داخلی 2934
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366927
- استان / شهر آذربایجان شرقی
- مهلت آگهی 1404/05/25
استعلام تامین قطعات کمپرسور پرچ جهت مجتمع فولاد میانه
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- مزایده و مناقصه ارزیابی کیفی راهبری واحد احياء مستقیم و فولاد سازی ...
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL