پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام لباس بیمارمردانه وزنانه هرکدام1000دست(پیراهن وشلوار)جنس تترون180گرم طرح دار.پرداخت3تا4ماهه.هزینه ارسال بافروشنده
مناقصه

استعلام لباس بیمارمردانه وزنانه هرکدام1000دست(پیراهن وشلوار)جنس تترون180گرم طرح دار.پرداخت3تا4ماهه.هزینه ارسال بافروشنده

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام لباس بیمارمردانه وزنانه هرکدام1000دست(پیراهن وشلوار)جنس تترون180گرم طرح دار.پرداخت3تا4ماهه.هزینه ارسال بافروشنده به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366928 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان خوزستان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام لباس بیمارمردانه وزنانه هرکدام1000دست(پیراهن وشلوار)جنس تترون180گرم طرح دار.پرداخت3تا4ماهه.هزینه ارسال بافروشنده با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : البسه و پوشاک، خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    بیمارستان تامین اجتماعی شهید مصطفی خمینی بهبهان
  • استان
    خوزستان
    کد پارس نماد
    9366928
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104005943000089
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام لباس بیمارمردانه وزنانه هرکدام1000دست(پیراهن وشلوار)جنس تترون180گرم طرح دار.پرداخت3تا4ماهه.هزینه ارسال بافروشنده
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104005943000089
نام دستگاه خریدار:بیمارستان تامین اجتماعی شهید مصطفی خمینی بهبهان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/22
شرح کلی نیاز: لباس بیمارمردانه وزنانه هرکدام1000دست(پیراهن وشلوار)جنس تترون180گرم طرح دار.پرداخت3تا4ماهه.هزینه ارسال بافروشنده
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- لباس بستری بیمارستان عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 2,000 1404/05/16

توضیحات خریدار:لباس بیمارمردانه وزنانه هرکدام1000دست(پیراهن وشلوار)جنس تترون180گرم طرح دار.اندازه پیراهن زنانه 110وشلوار90 سانت واندازه پیراهن مردانه80و شلوار90سانت باشد.در بسته بندی 50تایی و باکیفیت .پرداخت3تا4ماهه.هزینه ارسال بافروشنده

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: بیمارستان تامین اجتماعی شهید مصطفی خمینی بهبهان
شهر: بهبهان
استان: خوزستان
دورنگار: 061-52833008
تلفن تماس: 061-52832008
آدرس پستی: بلوار امیرکبیر میدان مادر بیمارستان مصطفی خمینی
کد پستی: 6361687849
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: احسان
نام خانوادگی: رضائی
تلفن تماس: 061-52832008

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366928
  • استان / شهر خوزستان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام لباس بیمارمردانه وزنانه هرکدام1000دست(پیراهن وشلوار)جنس تترون180گرم طرح دار.پرداخت3تا4ماهه.هزینه ارسال بافروشنده

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha