استعلام لاستیک تراک
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام لاستیک تراک به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366937 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان سایر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام لاستیک تراک با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : تامین،تعمیرات و اجاره خودروهای سنگین و نیمه سنگین، رینگ و لاستیک، قطعات خودرو، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور
-
استانسایرکد پارس نماد9366937
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی-
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.5.13
-
عنوان آگهیاستعلام لاستیک تراک
لاستیک تراک
تاریخ شروع توزیع اسناد : شنبه 1 دی 1403 ساعت 00:00
تاریخ پایان توزیع اسناد : شنبه 18 مرداد 1404 ساعت 00:00
تاریخ آخرین مهلت تحویل اسناد : شنبه 18 مرداد 1404 ساعت 00:00
مبلغ ضمانتنامه .
قابل توجه متقاضیان گرامی
شرایط و الزامات
لطفاً در هنگام ارسال پیشنهاد پیش فاکتور موارد زیر را رعایت فرمایید. عدم رعایت هر یک از موارد موجب عدم بررسی پیشنهاد خواهد شد.
پرداخت وجه حداکثر تا 10 روز کاری پس از تأیید نهایی کالا انجام خواهد شد.
پیش فاکتور حداقل دارای 20 روز اعتبار از تاریخ صدور باشد.
مدت زمان تحویل کالا قید گردد.
هزینه حمل بر عهده خریدار می باشد.
مشخصات فنی کالا باید تأیید شده و همراه با مهر و امضای رسمی ضمائم درخواست پیوست گردد.
بهای پیشنهادی باید شامل مدت اعتبار تاریخ کامل مهر و امضای رسمی شرکت کننده باشد. پیش فاکتور فاقد مهر و امضای رسمی فاقد اعتبار خواهد بود.
مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش حتماً اعلام گردد.
پیش فاکتور باید به نام شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور صادر گردد از درج نام اشخاص حقیقی خودداری فرمایید.
برای مشاهده توضیحات کامل درخواست لطفا روی گزینه مایل به شرکت در معامله میباشم کلیک نمایید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا دریافت توضیحات تکمیلی لطفاً با آقای ترک زاده کارشناس بازرگانی از طریق شماره 27645248-021 تماس حاصل فرمایید.
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366937
- استان / شهر سایر
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام لاستیک تراک
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL