آگهی مناقصه خرید باتری سیلد 2 ولت 2000 آمپر و باتری سیلد 12V/200Ah
آگهی مناقصه خرید باتری سیلد 2 ولت 2000 آمپر و باتری سیلد 12V/200Ah از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9366951
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/26 میباشد.
این مناقصه در استان
مازندران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی منابع تغذیه، تجهیزات برق و الکترونیک برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت مخابرذات منطقه مازندران
-
استانمازندرانکد پارس نماد9366951
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/26شماره آگهی1404.18 - م / ب
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.5.13
-
عنوان آگهیآگهی مناقصه خرید باتری سیلد 2 ولت 2000 آمپر و باتری سیلد 12V/200Ah
آگهی مناقصه عام شماره 1404.18 - م / ب
مموضوع مناقصه : خرید باتری سیلد 2 ولت 2000 آمپر و باتری سیلد 12V/200Ah
شرکت مخابرذات منطقه مازندران درنظر دارد کالا خود با موضوع خرید باتری سیلد 2 ولت 2000 آمپر و باتری سیلد 12V/200Ah را از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای با ارزیابی کیفی در سطح استان تامین نماید.
سپرده شرکت در مناقصه :
الف - برذای سطح استان مبلغ 2.240.000.000 ریال (دو میلیارد و دویست و چهل میلیون ریال)
تاريخ و مكان تحویل پیشنهادها تا ساعت 14 روز یکشنبه مورخ 1404.5.26 به نشانی مازندران - بابل - خیابان مدرس - روبروی استادیوم آزادی - مدیریت مخابرات منطقه مازندران - دبیرخانه ستاد
تاریخ گشایش پاکتها: راس ساعت 13 روز دوشنبه مورخ 1404.05.27
تبصره: در صورت هرگونه تغییر در شرایط برگزاری مناقصه مراتب متعاقبا از طریق همین تارنما اعلام خواهد شد.
ناظر و معاون مالی و پشتیبانی شرکت مخابرات منطقه مازندران
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366951
- استان / شهر مازندران
- مهلت آگهی 1404/05/26
آگهی مناقصه خرید باتری سیلد 2 ولت 2000 آمپر و باتری سیلد 12V/200Ah
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، آگهی مناقصه خرید باتری سیلد 2 ولت 2000 آمپر و باتری سیلد 12V/200Ah با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
- استعلام FARHAD FLOURESCENT LAMP FITTING
- استعلام PRE-INSULATED TERMINATIONS
- استعلام کارت الکترونیکی IWM3
- استعلام LV HEAT SHRINKABLE WRAPAROUND REPAIR SLEEVES
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL