جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام مودم FTTH متناسب با OLT هواوی مدل HG8145V5 تک پورت دو باند

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام مودم FTTH متناسب با OLT هواوی مدل HG8145V5 تک پورت دو باند به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366953 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان فارس میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام مودم FTTH متناسب با OLT هواوی مدل HG8145V5 تک پورت دو باند با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : کامپیوتر، اینترنت شبکه، تجهیزات مخابرات، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت مخابرات ایران - منطقه فارس 
  • استان
    فارس
    کد پارس نماد
    9366953
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    -
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت 1404.05.13
  • عنوان آگهی
    استعلام مودم FTTH متناسب با OLT هواوی مدل HG8145V5 تک پورت دو باند
شرح آگهی

شرکت مخابرات ایران - منطقه فارس 
استعلام بهاء خرید کالا / خدمات
خواهشمند است آخرین بهای موارد زیر را که حاضر به معامله هستید تعیین و اعلام فرمائید.

ردیف مشخصات نوع کالا / خدمات  واحد
1 مودم FTTH متناسب با OLT هواوی مدل HG8145V5 تک پورت دو باند  630 عدد 
2 ارسال نمونه به همراه ارایه پیشنهاد قیمت الزامی می باشد   
3 تحویل فوری اقلام فوق بعد از تایید نمونه توسط مخابرات منطقه می باشد   

1- مبلغ مالیات بر ارزش افزوده در صورت ارائه گواهینامه ثبت نام در سیستم مالیات بر ارزش افزوده پرداخت خواهد شد.
2- مهلت تحویل پاکت به دبیرخانه تا آخر وقت اداری مورخ 1404.05.18 می باشد.
3- کلیه صفحات به مهر و امضاء فروشنده برسد.
4- کلیه کسورات به عهده فروشنده می باشد.
امضاء استعلام گیرنده : بروسان
تلفن تماس: 36112793 

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366953
  • استان / شهر فارس
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام مودم FTTH متناسب با OLT هواوی مدل HG8145V5 تک پورت دو باند

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha