استعلام خرید صفحه باسکول 60 تنی پیرو درخواست 2590
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام خرید صفحه باسکول 60 تنی پیرو درخواست 2590 به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366966 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/21 و محل اجرای پروژه : استان تهران میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام خرید صفحه باسکول 60 تنی پیرو درخواست 2590 با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : باسکول و ترازوهای دیجیتال، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، تجهیزات و ماشین آلات حفاری، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور
-
استانتهرانکد پارس نماد9366966
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/21شماره آگهی-
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.05.13
-
عنوان آگهیاستعلام خرید صفحه باسکول 60 تنی پیرو درخواست 2590
خرید صفحه باسکول 60 تنی پیرو درخواست 2590
تاریخ شروع توزیع استاد یکشنبه 12 مرداد 1404 ساعت 00:00
تاریخ آخرین مهلت تحویل اسناد : سه شنبه 21 مرداد 1404 ساعت 00:00
تاریخ پایان توزیع اسناد : سه شنبه 21 مرداد 1404 ساعت 00:00
مبلغ ضمانتنامه:
قابل توجه متقاضیان گرامی
سهیل یدی
021-27645274
تسویه 10 روزه کاری پس تائید فنی و تحویل اقلام و اصل صفحه باسکول دو تیکه 60 تنی مقاوم برای تراکهای 60 تنی با پلتفرم قوی و بتن آبدیده که مقاوم در شرایط 30 الی 36 درجه و استفاده از نبشی 100*100 میلیمتری برای کلاف دور باسكول و رمپ ورود و خروج ، طول دو تیکه صفحه باسکول جمعا به طول 15.20 متر طول هر کدام 7 مترو 60 سانتی متر و عرض 3 متر با ضخامت 50 سانتی متر ابعاد فنداسیون نیز به طول 3 متر و عرض 60 سانتی متر و ضخامت 25 سانتی متر باشد
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366966
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/21
استعلام خرید صفحه باسکول 60 تنی پیرو درخواست 2590
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL