مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای بیمه تکمیلی درمان
مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای بیمه تکمیلی درمان از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367020
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/21 میباشد.
این مناقصه در استان
کردستان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاردانشگاه کردستان
-
استانکردستانکد پارس نماد9367020
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/21شماره آگهی2004060022000004
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیمناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای بیمه تکمیلی درمان
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.
مشخصات مناقصه عمومی
| شماره مناقصه | 2004060022000004 | ||||||||
| نوع برگزاری | یک مرحله ای | کلید واژه | |||||||
| عنوان/موضوع مناقصه | مناقصه عمومی یک مرحله ای بیمه تکمیلی درمان | ||||||||
| شرح مناقصه | بیمه تکمیلی درمان | ||||||||
| استان محل اجرا | کردستان | شهر محل اجرا | سنندج | ||||||
| طبقه بندی موضوعی | خدمات بدون فهرست بها | شرح کلی حوزه فعالیت | بیمه | ||||||
| حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی | حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی | ||||||||
| |||||||||
اطلاعات مناقصه گزار
| نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار | دانشگاه کردستان | مسئول ثبت مناقصه | جهانگیر عزیزی |
| مرجع پاسخگویی | کد پستی | 6617715175 | |
| آدرس | سنندج بلوار پاسداران صندوق پستی 416 | ||
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
| هزینه خرید اسناد | ریال | ||
| مبلغ تضمین | 7,000,000,000 | واحد پول | ریال |
| توضیحات | |||
اطلاعات زمانی
| مهلت دریافت اسناد | 1404/05/21 | ساعت | 19:00 | مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد | 1404/06/01 | ساعت | 10:00 |
| زمان بازگشایی پاکت ها | 1404/06/01 | تا تاریخ | 10:10 | زمان اعتبار پیشنهاد | 1404/08/30 | تا ساعت | 14:00 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367020
- استان / شهر کردستان
- مهلت آگهی 1404/05/21
مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای بیمه تکمیلی درمان
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای بیمه تکمیلی درمان با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL