مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای استان هرمزگان
مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای استان هرمزگان از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367022
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/20 میباشد.
این مناقصه در استان
هرمزگان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاردانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان
-
استانهرمزگانکد پارس نماد9367022
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/20شماره آگهی2004030063000020
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیمناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای استان هرمزگان
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.
مشخصات مناقصه عمومی
| شماره مناقصه | 2004030063000020 | ||||||||
| نوع برگزاری | یک مرحله ای | کلید واژه | |||||||
| عنوان/موضوع مناقصه | مناقصه عمومی یک مرحله ای برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای استان هرمزگان | ||||||||
| شرح مناقصه | مناقصه عمومی برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای بندر لنگه ، بندرعباس ، رودان ، جاسک ، سیریک و بندرخمیر. | ||||||||
| استان محل اجرا | هرمزگان | شهر محل اجرا | بندرعباس | ||||||
| طبقه بندی موضوعی | خدمات بدون فهرست بها | شرح کلی حوزه فعالیت | مناقصه عمومی برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای بندر لنگه ، بندرعباس ، رودان ، جاسک ، سیریک و بندرخمیر. | ||||||
| حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی | حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی | ||||||||
| |||||||||
اطلاعات مناقصه گزار
| نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار | دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان | مسئول ثبت مناقصه | شهناز نیک ورز |
| مرجع پاسخگویی | خانم دکتر فاطمه باقری | کد پستی | 7916613885 |
| آدرس | بندرعباس - بلوار شهید چمران - جنب استانداری سابق- ساختمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان | ||
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
| هزینه خرید اسناد | ریال | ||
| مبلغ تضمین | 4,131,780,287 | واحد پول | ریال |
| توضیحات | مبلغ تضمین شرکت در مناقصه (فرایند ارجاع کار): به حروف (چهار میلیاردو یکصدو سی ویک میلیون وهفتصدو هشتاد هزارو دویست وهشتادو هفت ریال)منحصراً در قالب ضمانتنامه بانکی در وجه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان. تامین اعتبار از محل اعتبارات ردیف های ابلاغی متمرکز واعتبارات هزینه ای -جاری قابل پرداخت مي باشد. | ||
اطلاعات زمانی
| مهلت دریافت اسناد | 1404/05/20 | ساعت | 19:00 | مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد | 1404/06/03 | ساعت | 19:00 |
| زمان بازگشایی پاکت ها | 1404/06/04 | تا تاریخ | 08:00 | زمان اعتبار پیشنهاد | 1404/07/05 | تا ساعت | 15:00 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367022
- استان / شهر هرمزگان
- مهلت آگهی 1404/05/20
مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای استان هرمزگان
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای استان هرمزگان با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL