پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام اجرای مرحله دوم عملیات دیوارکشی فرودگاه قدیم سبزوار مطابق مشخصات فایل پیوست و عقد قرارداد
مناقصه

استعلام اجرای مرحله دوم عملیات دیوارکشی فرودگاه قدیم سبزوار مطابق مشخصات فایل پیوست و عقد قرارداد

استعلام اجرای مرحله دوم عملیات دیوارکشی فرودگاه قدیم سبزوار مطابق مشخصات فایل پیوست و عقد قرارداد از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367026 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/25 میباشد.
این مناقصه در استان خراسان رضوی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی
  • استان
    خراسان رضوی
    کد پارس نماد
    9367026
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/25
    شماره آگهی
    1104001578000064
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام اجرای مرحله دوم عملیات دیوارکشی فرودگاه قدیم سبزوار مطابق مشخصات فایل پیوست و عقد قرارداد
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104001578000064
نام دستگاه خریدار:اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی

شرح کلی نیاز: اجرای مرحله دوم عملیات دیوارکشی فرودگاه قدیم سبزوار مطابق مشخصات فایل پیوست و عقد قرارداد
توضیحات خریدار:جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره کارشناس مربوطه درج شده در فایل پیوست تماس حاصل فرمایید

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی
شهر: مشهد
استان: خراسان رضوی
دورنگار: 051-33400094
تلفن تماس: 051-33400049
آدرس پستی: فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد
کد پستی: 9165968844
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مهدی
نام خانوادگی: شایق کارگر
تلفن تماس: 051-44456111

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367026
  • استان / شهر خراسان رضوی
  • مهلت آگهی 1404/05/25
خلاصه آگهی

استعلام اجرای مرحله دوم عملیات دیوارکشی فرودگاه قدیم سبزوار مطابق مشخصات فایل پیوست و عقد قرارداد

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام اجرای مرحله دوم عملیات دیوارکشی فرودگاه قدیم سبزوار مطابق مشخصات فایل پیوست و عقد قرارداد با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha