پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان
مناقصه

مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان

مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367027 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/21 میباشد.
این مناقصه در استان اصفهان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان
  • استان
    اصفهان
    کد پارس نماد
    9367027
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/21
    شماره آگهی
    2004001434000151
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان
شرح آگهی

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.

مشخصات مناقصه عمومی

شماره مناقصه2004001434000151
نوع برگزاریدو مرحله ایکلید واژه
عنوان/موضوع مناقصهمناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان
شرح مناقصهخریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان
استان محل اجرااصفهانشهر محل اجرااصفهان
طبقه بندی موضوعیکالاشرح کلی حوزه فعالیتخریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی60.00حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی65.00
ردیفطبقه بندی موضوعیحوزه فعالیت
1کالالوازم جانبی تله متری الکتروکاردیوگراف EKG


اطلاعات مناقصه گزار

نام دستگاه اجرایی مناقصه گزارشرکت آب و فاضلاب استان اصفهانمسئول ثبت مناقصهمحمدرضا احمدی اصفهانی
مرجع پاسخگوییکد پستی8168936556
آدرساصفهان، دروازه شیراز، مرداویج، خیابان شیخ کلینی، خیابان جابر، شرکت آبفای استان اصفهان


اطلاعات مالی/تامین اعتبار

هزینه خرید اسنادریال
مبلغ تضمین3,500,000,000واحد پولریال
توضیحات


اطلاعات زمانی

مهلت دریافت اسناد1404/05/21ساعت13:00مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد1404/06/04ساعت13:00
زمان بازگشایی پاکت ها1404/06/05تا تاریخ08:00زمان اعتبار پیشنهاد1404/09/04تا ساعت13:00


برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367027
  • استان / شهر اصفهان
  • مهلت آگهی 1404/05/21
خلاصه آگهی

مناقصه، مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha