مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان
مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367027
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/21 میباشد.
این مناقصه در استان
اصفهان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت آب و فاضلاب استان اصفهان
-
استاناصفهانکد پارس نماد9367027
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/21شماره آگهی2004001434000151
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیمناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.
مشخصات مناقصه عمومی
| شماره مناقصه | 2004001434000151 | ||||||||
| نوع برگزاری | دو مرحله ای | کلید واژه | |||||||
| عنوان/موضوع مناقصه | مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان | ||||||||
| شرح مناقصه | خریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان | ||||||||
| استان محل اجرا | اصفهان | شهر محل اجرا | اصفهان | ||||||
| طبقه بندی موضوعی | کالا | شرح کلی حوزه فعالیت | خریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان | ||||||
| حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی | 60.00 | حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی | 65.00 | ||||||
| |||||||||
اطلاعات مناقصه گزار
| نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار | شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان | مسئول ثبت مناقصه | محمدرضا احمدی اصفهانی |
| مرجع پاسخگویی | کد پستی | 8168936556 | |
| آدرس | اصفهان، دروازه شیراز، مرداویج، خیابان شیخ کلینی، خیابان جابر، شرکت آبفای استان اصفهان | ||
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
| هزینه خرید اسناد | ریال | ||
| مبلغ تضمین | 3,500,000,000 | واحد پول | ریال |
| توضیحات | |||
اطلاعات زمانی
| مهلت دریافت اسناد | 1404/05/21 | ساعت | 13:00 | مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد | 1404/06/04 | ساعت | 13:00 |
| زمان بازگشایی پاکت ها | 1404/06/05 | تا تاریخ | 08:00 | زمان اعتبار پیشنهاد | 1404/09/04 | تا ساعت | 13:00 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367027
- استان / شهر اصفهان
- مهلت آگهی 1404/05/21
مناقصه، مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خریدتجهیزات تله متری مناطق استان اصفهان با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL