پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام مایع دستشویی 4 لیتری( گلرنگ اکتیو الینوس ) 200 گالن

استعلام مایع دستشویی 4 لیتری( گلرنگ اکتیو الینوس ) 200 گالن از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367029 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان کرمانشاه با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلام ابادغرب
  • استان
    کرمانشاه
    کد پارس نماد
    9367029
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104030585000442
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام مایع دستشویی 4 لیتری( گلرنگ اکتیو الینوس ) 200 گالن
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104030585000442
نام دستگاه خریدار:شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلام ابادغرب
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/31
شرح کلی نیاز: مایع دستشویی 4 لیتری( گلرنگ ، اکتیو ، الینوس ) 200 گالن
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- مایع دست شویی عدد مد و پوشاک، آرایشی و بهداشتی 200 1404/05/20

توضیحات خریدار:شرایط پیوست می باشدوبه تمام ردیف 1تا8 بصورت کامل مطالعه ونسبت به قیمت گذاری اقدام نمایند در صورت مغایریت با شرایط خریدار به پیشنهادات ترتیب اثرداده نخواهد شد (تمامی موارد 1تا8)

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلام ابادغرب
شهر: اسلام آباد غرب
استان: کرمانشاه
دورنگار: 083-5223430
تلفن تماس: 083-5234111
آدرس پستی: اسلام آباد غرب انتهای خیابان راه کربلا ساختمان شبکه بهداشت و درمان
کد پستی: 6761783139
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: میثم
نام خانوادگی: جعفری
تلفن تماس: 0918-3858530

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367029
  • استان / شهر کرمانشاه
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام مایع دستشویی 4 لیتری( گلرنگ ، اکتیو ، الینوس ) 200 گالن

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام مایع دستشویی 4 لیتری( گلرنگ اکتیو الینوس ) 200 گالن با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha