مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF
مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367033
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
بوشهر
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارمجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه یازدهم
-
استانبوشهرکد پارس نماد9367033
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی2004096697000008
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیمناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.
مشخصات مناقصه عمومی
| شماره مناقصه | 2004096697000008 | ||||||||
| نوع برگزاری | دو مرحله ای | کلید واژه | 0300021 | ||||||
| عنوان/موضوع مناقصه | مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF | ||||||||
| شرح مناقصه | خرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF | ||||||||
| استان محل اجرا | بوشهر | شهر محل اجرا | کنگان | ||||||
| طبقه بندی موضوعی | کالا | شرح کلی حوزه فعالیت | خرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF | ||||||
| حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی | 50.00 | حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی | 60.00 | ||||||
| |||||||||
اطلاعات مناقصه گزار
| نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار | مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه یازدهم | مسئول ثبت مناقصه | عباس ابراهیمی |
| مرجع پاسخگویی | کد پستی | 7511893349 | |
| آدرس | کنگان - سایت اختر -پالایشگاه یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی | ||
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
| هزینه خرید اسناد | ریال | ||
| مبلغ تضمین | 3,600,000,000 | واحد پول | ریال |
| توضیحات | مصادیق ضمانت نامه قابل پذیرش در بند 7 از سر فصل " شرایط و مشخصات کلی مناقصه " اسناد مناقصه جاری ذکر شده است. | ||
اطلاعات زمانی
| مهلت دریافت اسناد | 1404/05/18 | ساعت | 18:00 | مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد | 1404/06/03 | ساعت | 09:00 |
| زمان بازگشایی پاکت ها | 1404/06/03 | تا تاریخ | 10:00 | زمان اعتبار پیشنهاد | 1404/09/03 | تا ساعت | 18:00 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367033
- استان / شهر بوشهر
- مهلت آگهی 1404/05/18
مناقصه، مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL