پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام اندازه گیری عوامل زیان آور محیط کار پالایشگاه چهارم

استعلام اندازه گیری عوامل زیان آور محیط کار پالایشگاه چهارم از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367037 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/22 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه چهارم
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367037
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/22
    شماره آگهی
    1104096783000468
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام اندازه گیری عوامل زیان آور محیط کار پالایشگاه چهارم
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104096783000468
نام دستگاه خریدار:مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه چهارم

شرح کلی نیاز: اندازه گیری عوامل زیان آور محیط کار پالایشگاه چهارم
توضیحات خریدار:اندازه گیری عوامل زیان آور محیط کار پالایشگاه چهارم

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه چهارم
شهر: عسلویه
استان: بوشهر
دورنگار: 077-3732551
تلفن تماس: 077-31316300
آدرس پستی: استان بوشهر - عسلویه - مجتمع گاز پارس جنوبی - پالایشگاه چهارم
کد پستی: 7511893651
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: جاوید
نام خانوادگی: مظاهری
تلفن تماس: 077-31316345

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367037
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/22
خلاصه آگهی

استعلام اندازه گیری عوامل زیان آور محیط کار پالایشگاه چهارم

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام اندازه گیری عوامل زیان آور محیط کار پالایشگاه چهارم با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha