پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

مناقصه مناقصه عمومی دو مرحله ای تجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام

مناقصه مناقصه عمومی دو مرحله ای تجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367038 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان البرز با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی
  • استان
    البرز
    کد پارس نماد
    9367038
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    2004004013000065
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    مناقصه مناقصه عمومی دو مرحله ای تجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام
شرح آگهی

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.

مشخصات مناقصه عمومی

شماره مناقصه2004004013000065
نوع برگزاریدو مرحله ایکلید واژه
عنوان/موضوع مناقصهمناقصه عمومی دو مرحله ای تجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام
شرح مناقصهتجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام
استان محل اجراالبرزشهر محل اجراکرج
طبقه بندی موضوعیکالاشرح کلی حوزه فعالیتتجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفیحداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی65.00
ردیفطبقه بندی موضوعیحوزه فعالیت
1کالاپلت (کنجاله یا علوفه یا یونجه)


اطلاعات مناقصه گزار

نام دستگاه اجرایی مناقصه گزارموسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازیمسئول ثبت مناقصهاحسان فتوحی
مرجع پاسخگوییکد پستی3197619751
آدرسکرج حصارک موسسه رازی


اطلاعات مالی/تامین اعتبار

هزینه خرید اسنادریال
مبلغ تضمین640,000,000واحد پولریال
توضیحات


اطلاعات زمانی

مهلت دریافت اسناد1404/05/18ساعت09:00مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد1404/05/28ساعت09:00
زمان بازگشایی پاکت ها1404/05/28تا تاریخ10:00زمان اعتبار پیشنهاد1404/06/28تا ساعت10:00


برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367038
  • استان / شهر البرز
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

مناقصه، مناقصه عمومی دو مرحله ای تجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی دو مرحله ای تجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha