پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام تکمیل زورخانه شهرستان باغین

استعلام تکمیل زورخانه شهرستان باغین از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367039 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان کرمان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان
  • استان
    کرمان
    کد پارس نماد
    9367039
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104004393000126
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام تکمیل زورخانه شهرستان باغین
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104004393000126
نام دستگاه خریدار:اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان

شرح کلی نیاز: تکمیل زورخانه شهرستان باغین

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان
شهر: کرمان
استان: کرمان
دورنگار: 034-32818508
تلفن تماس: 034-32818505
آدرس پستی: کرمان -بلوار جمهوری - اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان
کد پستی: 7618979663
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: علیرضا
نام خانوادگی: زندوکیلی
تلفن تماس: 034-32818505

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367039
  • استان / شهر کرمان
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام تکمیل زورخانه شهرستان باغین

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تکمیل زورخانه شهرستان باغین با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha