جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام جمع آوری پسماندروستاهای تپه مولا دره مراددودانگهدهگاهسرنجهسنگ سفیدقپانوریقلعه ثمورخانقلعه محمدضیاء ملک آباد با دهیاری معین دهگاه (مرحله دوم)
مناقصه

استعلام جمع آوری پسماندروستاهای تپه مولا دره مراددودانگهدهگاهسرنجهسنگ سفیدقپانوریقلعه ثمورخانقلعه محمدضیاء ملک آباد با دهیاری معین دهگاه (مرحله دوم)

استعلام جمع آوری پسماندروستاهای تپه مولا دره مراددودانگهدهگاهسرنجهسنگ سفیدقپانوریقلعه ثمورخانقلعه محمدضیاء ملک آباد با دهیاری معین دهگاه (مرحله دوم) از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367046 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان لرستان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    دهیاری ده گاه بخش مرکزی شهرستان بروجرد
  • استان
    لرستان
    کد پارس نماد
    9367046
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104104917000002
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام جمع آوری پسماندروستاهای تپه مولا دره مراددودانگهدهگاهسرنجهسنگ سفیدقپانوریقلعه ثمورخانقلعه محمدضیاء ملک آباد با دهیاری معین دهگاه (مرحله دوم)
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104104917000002
نام دستگاه خریدار:دهیاری ده گاه بخش مرکزی شهرستان بروجرد

شرح کلی نیاز: جمع آوری پسماندروستاهای تپه مولا، دره مراد،دودانگه،دهگاه،سرنجه،سنگ سفید،قپانوری،قلعه ثمورخان،قلعه محمدضیاء، ملک آباد با دهیاری معین دهگاه (مرحله دوم)

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: دهیاری ده گاه بخش مرکزی شهرستان بروجرد
شهر: بروجرد
استان: لرستان
دورنگار: 066-42665642
تلفن تماس: 066-42665642
آدرس پستی: بروجرد-روستای ده گاه
کد پستی: 6913136885
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: عزت اله
نام خانوادگی: گودرزی
تلفن تماس: 066-42665642

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367046
  • استان / شهر لرستان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام جمع آوری پسماندروستاهای تپه مولا، دره مراد،دودانگه،دهگاه،سرنجه،سنگ سفید،قپانوری،قلعه ثمورخان،قلعه محمدضیاء، ملک آباد با دهیاری معین دهگاه (مرحله دوم)

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام جمع آوری پسماندروستاهای تپه مولا دره مراددودانگهدهگاهسرنجهسنگ سفیدقپانوریقلعه ثمورخانقلعه محمدضیاء ملک آباد با دهیاری معین دهگاه (مرحله دوم) با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha