پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام ساخت قطعه کمپرسور هوا Air End طبق شرح تقاضای پیوست به شماره 0430026

استعلام ساخت قطعه کمپرسور هوا Air End طبق شرح تقاضای پیوست به شماره 0430026 از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367052 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/20 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت نفت و گاز پارس
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367052
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/20
    شماره آگهی
    1104001034001888
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام ساخت قطعه کمپرسور هوا Air End طبق شرح تقاضای پیوست به شماره 0430026
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104001034001888
نام دستگاه خریدار:شرکت نفت و گاز پارس
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: ساخت قطعه کمپرسور هوا Air End طبق شرح تقاضای پیوست به شماره 0430026
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- قطعات کمپرسور هوا عدد قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع 1 1404/05/20

توضیحات خریدار:پیشنهادات فنی مطابق تقاضای پیوست 0430024 ارائه گردد- هزینه حمل بعهده فروشنده محترم می باشد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت نفت و گاز پارس
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-88355057
تلفن تماس: 021-83768038
آدرس پستی: تهران خیابان دکتر فاطمی نبش خیابان پروین اعتصامی پلاک یک
کد پستی: 1414713111
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: اصغر
نام خانوادگی: کهزادی پور
تلفن تماس: 021-83768241

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367052
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/20
خلاصه آگهی

استعلام ساخت قطعه کمپرسور هوا Air End طبق شرح تقاضای پیوست به شماره 0430026

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام ساخت قطعه کمپرسور هوا Air End طبق شرح تقاضای پیوست به شماره 0430026 با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha