پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام تامین نیروی انسانی نگهبان در ایام برگزاری نمایشگاه ها جهت مراقبت و نگهبانی مطابق با شرایط پیوستی
مناقصه

استعلام تامین نیروی انسانی نگهبان در ایام برگزاری نمایشگاه ها جهت مراقبت و نگهبانی مطابق با شرایط پیوستی

استعلام تامین نیروی انسانی نگهبان در ایام برگزاری نمایشگاه ها جهت مراقبت و نگهبانی مطابق با شرایط پیوستی از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367053 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/19 میباشد.
این مناقصه در استان قزوین با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
  • استان
    قزوین
    کد پارس نماد
    9367053
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/19
    شماره آگهی
    1104102432000001
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام تامین نیروی انسانی نگهبان در ایام برگزاری نمایشگاه ها جهت مراقبت و نگهبانی مطابق با شرایط پیوستی
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104102432000001
نام دستگاه خریدار:نمایشگاه های بین المللی استان قزوین

شرح کلی نیاز: تامین نیروی انسانی نگهبان در ایام برگزاری نمایشگاه ها جهت مراقبت و نگهبانی مطابق با شرایط پیوستی

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
شهر: قزوین
استان: قزوین
دورنگار: 028-33695900
تلفن تماس: 028-33695905
آدرس پستی: قزوین انتهای بلوار شهید سلیمانی جنب صدا وسیما شرکت نمایشگاه های بین المللی
کد پستی: 3414941574
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: یاسر
نام خانوادگی: بابائی
تلفن تماس: 028-33695905

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367053
  • استان / شهر قزوین
  • مهلت آگهی 1404/05/19
خلاصه آگهی

استعلام تامین نیروی انسانی نگهبان در ایام برگزاری نمایشگاه ها جهت مراقبت و نگهبانی مطابق با شرایط پیوستی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تامین نیروی انسانی نگهبان در ایام برگزاری نمایشگاه ها جهت مراقبت و نگهبانی مطابق با شرایط پیوستی با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha