مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه یک مرحله ای اجرای زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر
مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه یک مرحله ای اجرای زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367055
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان
مرکزی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاردهیاری سوران شهرستان کمیجان
-
استانمرکزیکد پارس نماد9367055
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی2004096346000002
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیمناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه یک مرحله ای اجرای زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.
مشخصات مناقصه عمومی
| شماره مناقصه | 2004096346000002 | ||
| نوع برگزاری | یک مرحله ای | کلید واژه | |
| عنوان/موضوع مناقصه | مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه یک مرحله ای اجرای زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر | ||
| شرح مناقصه | اجرای زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر خ شهید مالک دهقانی - رضوان - حمید سورانی | ||
| استان محل اجرا | مرکزی | شهر محل اجرا | کمیجان |
| طبقه بندی موضوعی | کالا،خدمات با فهرست بها | شرح کلی حوزه فعالیت | زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر خ شهید مالک دهقانی - رضوان - حمید سورانی . |
| حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی | حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی | ||
اطلاعات مناقصه گزار
| نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار | دهیاری سوران شهرستان کمیجان | مسئول ثبت مناقصه | منصور سورانی برچلوئی |
| مرجع پاسخگویی | کد پستی | 3854146118 | |
| آدرس | مرکزی، شهرستان کمیجان ،شهر میلاجرد،روستای سوران | ||
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
| هزینه خرید اسناد | ریال | ||
| مبلغ تضمین | 1,550,000,000 | واحد پول | ریال |
| توضیحات | شناسه ملی دهیاری 14003178438 . مبلغ برآورد مالی بدون ارزش افزوده می باشد.0 | ||
اطلاعات زمانی
| مهلت دریافت اسناد | 1404/05/15 | ساعت | 18:00 | مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد | 1404/05/26 | ساعت | 13:00 |
| زمان بازگشایی پاکت ها | 1404/05/27 | تا تاریخ | 09:00 | زمان اعتبار پیشنهاد | 1404/07/29 | تا ساعت | 13:00 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367055
- استان / شهر مرکزی
- مهلت آگهی 1404/05/15
مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه یک مرحله ای اجرای زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه یک مرحله ای اجرای زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL