استعلام قلاب 4/1 ظرفیت 20 Ton جرثقیل سقفی DEMAG
استعلام قلاب 4/1 ظرفیت 20 Ton جرثقیل سقفی DEMAG از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367058
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان
خراسان شمالی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت سهامی آلومینای ایران
-
استانخراسان شمالیکد پارس نماد9367058
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104001491000960
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام قلاب 4/1 ظرفیت 20 Ton جرثقیل سقفی DEMAG
شماره نیاز: 1104001491000960
نام دستگاه خریدار:شرکت سهامی آلومینای ایران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: قلاب 4/1 ظرفیت 20 Ton جرثقیل سقفی DEMAG
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | قلاب گردان | عدد | تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت | 2 | 1404/05/30 |
توضیحات خریدار:با سلام واحترام قلاب 4/1 ظرفیت 20 Ton جرثقیل سقفی DEMAG 09053403808
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367058
- استان / شهر خراسان شمالی
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام قلاب 4/1 ظرفیت 20 Ton جرثقیل سقفی DEMAG
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام قلاب 4/1 ظرفیت 20 Ton جرثقیل سقفی DEMAG با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL