استعلام ظرف یکبارمصرف آلومینیومی 20000 عدد + قاشق یکبارمصرف گیاهی 30000 عدد
استعلام ظرف یکبارمصرف آلومینیومی 20000 عدد + قاشق یکبارمصرف گیاهی 30000 عدد از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367067
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان
کرمانشاه
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشبکه بهداشت درمان شهرستان اسلام ابادغرب
-
استانکرمانشاهکد پارس نماد9367067
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104030585000441
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام ظرف یکبارمصرف آلومینیومی 20000 عدد + قاشق یکبارمصرف گیاهی 30000 عدد
شماره نیاز: 1104030585000441
نام دستگاه خریدار:شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلام ابادغرب
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/31
شرح کلی نیاز: ظرف یکبارمصرف آلومینیومی 20000 عدد + قاشق یکبارمصرف گیاهی 30000 عدد
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | ظرف یکبار مصرف آلومینیومی سرو غذا | عدد | لوازم خانگی، صوتی و تصویری | 20,000 | 1404/05/20 |
توضیحات خریدار:شرایط پیوست می باشدوبه تمام ردیف 1تا8 بصورت کامل مطالعه ونسبت به قیمت گذاری اقدام نمایند در صورت مغایریت با شرایط خریدار به پیشنهادات ترتیب اثرداده نخواهد شد (تمامی موارد 1تا8)
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367067
- استان / شهر کرمانشاه
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام ظرف یکبارمصرف آلومینیومی 20000 عدد + قاشق یکبارمصرف گیاهی 30000 عدد
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام ظرف یکبارمصرف آلومینیومی 20000 عدد + قاشق یکبارمصرف گیاهی 30000 عدد با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL