پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام دستگاه حشره کش صنعتی برقی ابعاد 122 × 13 × 50 سانتیمتر-توان 80 ولت طبق مشخصات فنی دقیق در پیوست و عکس پیوست
مناقصه

استعلام دستگاه حشره کش صنعتی برقی ابعاد 122 × 13 × 50 سانتیمتر-توان 80 ولت طبق مشخصات فنی دقیق در پیوست و عکس پیوست

استعلام دستگاه حشره کش صنعتی برقی ابعاد 122 × 13 × 50 سانتیمتر-توان 80 ولت طبق مشخصات فنی دقیق در پیوست و عکس پیوست از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367068 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367068
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104093035000238
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام دستگاه حشره کش صنعتی برقی ابعاد 122 × 13 × 50 سانتیمتر-توان 80 ولت طبق مشخصات فنی دقیق در پیوست و عکس پیوست
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104093035000238
نام دستگاه خریدار:شرکت منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: دستگاه حشره کش صنعتی برقی ابعاد 122 × 13 × 50 سانتیمتر-توان 80 ولت طبق مشخصات فنی دقیق در پیوست و عکس پیوست
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- حشره کش کشاورزی عدد گیاهان، حیوانات و اقلام مرتبط 171 1404/05/30

توضیحات خریدار:دقیقا طبق مشخصات و عکس در پیوست/ از ارائه مدل های که این مشخصات را پوشش ندهد خودداری کنید/ دارای گارانتی و خدمات پس از فروش/ پیوست فاکتور و قید مدل الزامی است/تسویه 45 روزه

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
شهر: کنگان
استان: بوشهر
دورنگار: 077-31376300
تلفن تماس: 077-31376000
آدرس پستی: بوشهر-عسلویه-سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
کد پستی: 7511811369
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مالک
نام خانوادگی: درویشی
تلفن تماس: 077-31376000

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367068
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام دستگاه حشره کش صنعتی برقی ابعاد 122 × 13 × 50 سانتیمتر-توان 80 ولت طبق مشخصات فنی دقیق در پیوست و عکس پیوست

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام دستگاه حشره کش صنعتی برقی ابعاد 122 × 13 × 50 سانتیمتر-توان 80 ولت طبق مشخصات فنی دقیق در پیوست و عکس پیوست با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha