پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای نگهداری و پشتیبانی تجهیزات رایانه ای نرم افزاری و شبکه کامپیوتری محلی (LAN) و گسترده (WAN)
مناقصه

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای نگهداری و پشتیبانی تجهیزات رایانه ای نرم افزاری و شبکه کامپیوتری محلی (LAN) و گسترده (WAN)

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای نگهداری و پشتیبانی تجهیزات رایانه ای نرم افزاری و شبکه کامپیوتری محلی (LAN) و گسترده (WAN) از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367072 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    سازمان پزشکی قانونی کشور
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367072
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    2004003009000026
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای نگهداری و پشتیبانی تجهیزات رایانه ای نرم افزاری و شبکه کامپیوتری محلی (LAN) و گسترده (WAN)
شرح آگهی

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.

مشخصات مناقصه عمومی

شماره مناقصه2004003009000026
نوع برگزارییک مرحله ایکلید واژه
عنوان/موضوع مناقصهمناقصه عمومی یک مرحله ای نگهداری و پشتیبانی تجهیزات رایانه‌ای، نرم‌افزاری و شبکه کامپیوتری محلی (LAN) و گسترده (WAN)
شرح مناقصه
استان محل اجراتهرانشهر محل اجراتهران
طبقه بندی موضوعیخدمات بدون فهرست بهاشرح کلی حوزه فعالیتنگهداري و پشتيباني تجهيزات رايانه‌اي، نرم‌افزاري و شبكه كامپيوتري محلي (LAN) و گسترده (WAN)
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفیحداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی
ردیفطبقه بندی موضوعیحوزه فعالیت
1خدمات - کدينگ ISICسرویس و نگهداری و پشتیبانی رایانه و شبکه


اطلاعات مناقصه گزار

نام دستگاه اجرایی مناقصه گزارسازمان پزشکی قانونی کشورمسئول ثبت مناقصهرسول اسمعیل پور
مرجع پاسخگوییکد پستی1114791157
آدرسضلع جنوبی پارک شهر- خ بهشت- کوچه میثاق- سازمان پزشکی قانونی


اطلاعات مالی/تامین اعتبار

هزینه خرید اسنادریال
مبلغ تضمین4,250,000,000واحد پولریال
توضیحات


اطلاعات زمانی

مهلت دریافت اسناد1404/05/16ساعت19:00مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد1404/05/27ساعت16:00
زمان بازگشایی پاکت ها1404/05/28تا تاریخ08:01زمان اعتبار پیشنهاد1404/08/27تا ساعت16:00


برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367072
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای نگهداری و پشتیبانی تجهیزات رایانه ای، نرم افزاری و شبکه کامپیوتری محلی (LAN) و گسترده (WAN)

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای نگهداری و پشتیبانی تجهیزات رایانه ای نرم افزاری و شبکه کامپیوتری محلی (LAN) و گسترده (WAN) با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha