پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام موکت پالاز طرح شبنم رنگ نقره ای با کد رنگ 6-9175 و کد محصول 149 با پوشش پشت نمد 120 گرمی به مقدار 415 متر
مناقصه

استعلام موکت پالاز طرح شبنم رنگ نقره ای با کد رنگ 6-9175 و کد محصول 149 با پوشش پشت نمد 120 گرمی به مقدار 415 متر

استعلام موکت پالاز طرح شبنم رنگ نقره ای با کد رنگ 6-9175 و کد محصول 149 با پوشش پشت نمد 120 گرمی به مقدار 415 متر از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367073 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت پایانه های نفتی ایران
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367073
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104091645001349
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام موکت پالاز طرح شبنم رنگ نقره ای با کد رنگ 6-9175 و کد محصول 149 با پوشش پشت نمد 120 گرمی به مقدار 415 متر
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104091645001349
نام دستگاه خریدار:شرکت پایانه های نفتی ایران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/29
شرح کلی نیاز: موکت پالاز طرح شبنم رنگ نقره ای با کد رنگ 6-9175 و کد محصول 149 با پوشش پشت نمد 120 گرمی به مقدار 415 متر
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- موکت تافتینگ متر مربع مصالح ساختمانی و ملزومات ساخت و ساز 415 1404/05/23

توضیحات خریدار:پیش فاکتور ضمیمه نمایید؛ هزینه های حمل بعهده تأمین کننده بوده و پرداخت 1/5 ماه بعد از دریافت کل کالاست.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت پایانه های نفتی ایران
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-22592473
تلفن تماس: 021-22592630
آدرس پستی: تهران خیابان پاسداران بالاتر از برج سفید خیابان شهید سوری (نیستان هفتم ) پلاک 11
کد پستی: 1946619611
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مهدی
نام خانوادگی: قنواتی
تلفن تماس: 07733-8236071

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367073
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام موکت پالاز طرح شبنم رنگ نقره ای با کد رنگ 6-9175 و کد محصول 149 با پوشش پشت نمد 120 گرمی به مقدار 415 متر

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام موکت پالاز طرح شبنم رنگ نقره ای با کد رنگ 6-9175 و کد محصول 149 با پوشش پشت نمد 120 گرمی به مقدار 415 متر با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha