استعلام 100 عدد لامپ FPL نور سفید 36 وات با گارانتی ایرانی
استعلام 100 عدد لامپ FPL نور سفید 36 وات با گارانتی ایرانی از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367075
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
تهران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاربانک توسعه تعاون
-
استانتهرانکد پارس نماد9367075
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104001031000436
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام 100 عدد لامپ FPL نور سفید 36 وات با گارانتی ایرانی
شماره نیاز: 1104001031000436
نام دستگاه خریدار:بانک توسعه تعاون
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/12/29
شرح کلی نیاز: 100 عدد لامپ FPL نور سفید 36 وات با گارانتی ایرانی
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | لامپ LED | عدد | قطعات و تجهیزات الکتریکی و روشنایی | 100 | 1404/05/18 |
توضیحات خریدار:هزینه ارسال با تامین کننده می باشد تسویه فاکتور 15 روز زمانبر می باشد بارگذاری فاکتور و درج برند الزامی می باشد هماهنگی آقای کرمیان09192635984
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367075
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام 100 عدد لامپ FPL نور سفید 36 وات با گارانتی ایرانی
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام 100 عدد لامپ FPL نور سفید 36 وات با گارانتی ایرانی با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL