پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام 10 عدد درن جکسون سایز 15--دارای IRC ولیبل اصالت کالا---پیش فاکتور با ذکر مشخصات ضمیمه گردد
مناقصه

استعلام 10 عدد درن جکسون سایز 15--دارای IRC ولیبل اصالت کالا---پیش فاکتور با ذکر مشخصات ضمیمه گردد

استعلام 10 عدد درن جکسون سایز 15--دارای IRC ولیبل اصالت کالا---پیش فاکتور با ذکر مشخصات ضمیمه گردد از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367077 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان خوزستان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    بیمارستان امیرکبیر اهواز
  • استان
    خوزستان
    کد پارس نماد
    9367077
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104092948000055
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام 10 عدد درن جکسون سایز 15--دارای IRC ولیبل اصالت کالا---پیش فاکتور با ذکر مشخصات ضمیمه گردد
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104092948000055
نام دستگاه خریدار:بیمارستان امیرکبیر اهواز
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/20
شرح کلی نیاز: 10 عدد درن جکسون سایز 15--دارای IRC ولیبل اصالت کالا---پیش فاکتور با ذکر مشخصات ضمیمه گردد
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- درن جراحی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 10 1404/05/15

توضیحات خریدار:09335304502---هزینه ارسال تا انبار بیمارستان با نفر برنده می باشد--خرید از تولید کننده یا تامین کننده مجاز سایت آیمد مورد تایید است

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: بیمارستان امیرکبیر اهواز
شهر: اهواز
استان: خوزستان
دورنگار: 061-33789592
تلفن تماس: 061-33789591
آدرس پستی: اهواز خ امیرکبیر شمالی نبش آزادی بیمارستان امیرکبیر اهواز
کد پستی: 6153716835
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مرتضی
نام خانوادگی: نیسی دیوانی
تلفن تماس: 061-33789591

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367077
  • استان / شهر خوزستان
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام 10 عدد درن جکسون سایز 15--دارای IRC ولیبل اصالت کالا---پیش فاکتور با ذکر مشخصات ضمیمه گردد

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام 10 عدد درن جکسون سایز 15--دارای IRC ولیبل اصالت کالا---پیش فاکتور با ذکر مشخصات ضمیمه گردد با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha