پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

مناقصه مناقصه عمومی دو مرحله ای اجرای اسکلت امورمالیاتی کاشان

مناقصه مناقصه عمومی دو مرحله ای اجرای اسکلت امورمالیاتی کاشان از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367079 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/20 میباشد.
این مناقصه در استان اصفهان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    اداره کل امور مالیاتی استان اصفهان
  • استان
    اصفهان
    کد پارس نماد
    9367079
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/20
    شماره آگهی
    2004003543000008
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    مناقصه مناقصه عمومی دو مرحله ای اجرای اسکلت امورمالیاتی کاشان
شرح آگهی

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.

مشخصات مناقصه عمومی

شماره مناقصه2004003543000008
نوع برگزاریدو مرحله ایکلید واژه
عنوان/موضوع مناقصهمناقصه عمومی دو مرحله ای اجرای اسکلت امورمالیاتی کاشان
شرح مناقصه
استان محل اجرااصفهانشهر محل اجرااصفهان
طبقه بندی موضوعیکالا،خدمات با فهرست بهاشرح کلی حوزه فعالیتسفت کاری
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفیحداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی65.00
ردیفطبقه بندی موضوعیحوزه فعالیت
1خدمات-فهرست بهای سازمان برنامه و بودجهفصل‌ دهم‌. سقف‌ تیرچه و بلوک


اطلاعات مناقصه گزار

نام دستگاه اجرایی مناقصه گزاراداره کل امور مالیاتی استان اصفهانمسئول ثبت مناقصهمحمد شفیق زاده
مرجع پاسخگوییکد پستی8147761141
آدرسخیابان سپه


اطلاعات مالی/تامین اعتبار

هزینه خرید اسنادریال
مبلغ تضمین33,160,000,000واحد پولریال
توضیحات


اطلاعات زمانی

مهلت دریافت اسناد1404/05/20ساعت17:00مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد1404/05/30ساعت17:00
زمان بازگشایی پاکت ها1404/06/01تا تاریخ08:00زمان اعتبار پیشنهاد1404/09/29تا ساعت17:00


برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367079
  • استان / شهر اصفهان
  • مهلت آگهی 1404/05/20
خلاصه آگهی

مناقصه، مناقصه عمومی دو مرحله ای اجرای اسکلت امورمالیاتی کاشان

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی دو مرحله ای اجرای اسکلت امورمالیاتی کاشان با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha