استعلام کولرگازی 60هزار ایستاده2عدد. کولر گازی 24هزار 1عدد. فقط اینورتر دار. جهت هماهنگی تماس بگیرید 09132264693
استعلام کولرگازی 60هزار ایستاده2عدد. کولر گازی 24هزار 1عدد. فقط اینورتر دار. جهت هماهنگی تماس بگیرید 09132264693 از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367088
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان
اصفهان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاراداره کل اموزش و پرورش استان اصفهان
-
استاناصفهانکد پارس نماد9367088
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1104003471000310
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام کولرگازی 60هزار ایستاده2عدد. کولر گازی 24هزار 1عدد. فقط اینورتر دار. جهت هماهنگی تماس بگیرید 09132264693
شماره نیاز: 1104003471000310
نام دستگاه خریدار:اداره کل اموزش و پرورش استان اصفهان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/19
شرح کلی نیاز: کولرگازی 60هزار ایستاده2عدد. کولر گازی 24هزار 1عدد. فقط اینورتر دار. جهت هماهنگی تماس بگیرید 09132264693
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | کولر گازی | دستگاه | قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع | 2 | 1404/05/19 |
| 2 | -- | کولر گازی | دستگاه | قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع | 1 | 1404/05/19 |
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367088
- استان / شهر اصفهان
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام کولرگازی 60هزار ایستاده2عدد. کولر گازی 24هزار 1عدد. فقط اینورتر دار. جهت هماهنگی تماس بگیرید 09132264693
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام کولرگازی 60هزار ایستاده2عدد. کولر گازی 24هزار 1عدد. فقط اینورتر دار. جهت هماهنگی تماس بگیرید 09132264693 با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL