پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام کولرگازی 60هزار ایستاده2عدد. کولر گازی 24هزار 1عدد. فقط اینورتر دار. جهت هماهنگی تماس بگیرید 09132264693
مناقصه

استعلام کولرگازی 60هزار ایستاده2عدد. کولر گازی 24هزار 1عدد. فقط اینورتر دار. جهت هماهنگی تماس بگیرید 09132264693

استعلام کولرگازی 60هزار ایستاده2عدد. کولر گازی 24هزار 1عدد. فقط اینورتر دار. جهت هماهنگی تماس بگیرید 09132264693 از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367088 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان اصفهان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    اداره کل اموزش و پرورش استان اصفهان
  • استان
    اصفهان
    کد پارس نماد
    9367088
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104003471000310
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام کولرگازی 60هزار ایستاده2عدد. کولر گازی 24هزار 1عدد. فقط اینورتر دار. جهت هماهنگی تماس بگیرید 09132264693
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104003471000310
نام دستگاه خریدار:اداره کل اموزش و پرورش استان اصفهان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/19
شرح کلی نیاز: کولرگازی 60هزار ایستاده2عدد. کولر گازی 24هزار 1عدد. فقط اینورتر دار. جهت هماهنگی تماس بگیرید 09132264693
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- کولر گازی دستگاه قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع 2 1404/05/19
2 -- کولر گازی دستگاه قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع 1 1404/05/19
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: اداره کل اموزش و پرورش استان اصفهان
شهر: اصفهان
استان: اصفهان
دورنگار: 031-32228680
تلفن تماس: 031-32218812
آدرس پستی: میدان امام حسین خ باغ گلدسته بلوار هشت بهشت
کد پستی: 8145813331
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: هادی
نام خانوادگی: کیمیایی
تلفن تماس: 031-34369118

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367088
  • استان / شهر اصفهان
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام کولرگازی 60هزار ایستاده2عدد. کولر گازی 24هزار 1عدد. فقط اینورتر دار. جهت هماهنگی تماس بگیرید 09132264693

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام کولرگازی 60هزار ایستاده2عدد. کولر گازی 24هزار 1عدد. فقط اینورتر دار. جهت هماهنگی تماس بگیرید 09132264693 با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha