پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام تهیهنصب و راه اندازی یک دستگاه کولر گازی اسپلیت به ظرفیت 12000btu/hr

استعلام تهیهنصب و راه اندازی یک دستگاه کولر گازی اسپلیت به ظرفیت 12000btu/hr از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367092 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    بانک سپه
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367092
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104001036000514
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام تهیهنصب و راه اندازی یک دستگاه کولر گازی اسپلیت به ظرفیت 12000btu/hr
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104001036000514
نام دستگاه خریدار:بانک سپه
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/12
شرح کلی نیاز: تهیه،نصب و راه اندازی یک دستگاه کولر گازی اسپلیت به ظرفیت 12000btu/hr
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- کولر گازی دستگاه قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع 1 1404/05/19

توضیحات خریدار:الصاق پیش فاکتور الزامی است دارای گارانتی معتبر و تحویل فوری کلیه هزینه های حمل و بارگیری و نصب کالا به عهده فروشنده می باشد تسویه فاکتور 20 روز کاری بعد از تحویل کالا شماره تماس02135914983 فلاحی

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: بانک سپه
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-35911565
تلفن تماس: 021-35911601
آدرس پستی: میدان آرژانتین - خیابان الوند - نبش خیابان 33 غربی - پلاک 54 – طبقه 6 - اداره کل تامین و پشتیبانی بانک
کد پستی: 1516667111
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: علی
نام خانوادگی: فلاحی
تلفن تماس: 021-35911738

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367092
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام تهیه،نصب و راه اندازی یک دستگاه کولر گازی اسپلیت به ظرفیت 12000btu/hr

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تهیهنصب و راه اندازی یک دستگاه کولر گازی اسپلیت به ظرفیت 12000btu/hr با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha