پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام عملیات حفر چاه دستی روستای وسمق شهرستان زرندیه - مبلغ اولیه پیمان: 18.048.659.780 ریال
مناقصه

استعلام عملیات حفر چاه دستی روستای وسمق شهرستان زرندیه - مبلغ اولیه پیمان: 18.048.659.780 ریال

استعلام عملیات حفر چاه دستی روستای وسمق شهرستان زرندیه - مبلغ اولیه پیمان: 18.048.659.780 ریال از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367093 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان مرکزی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی
  • استان
    مرکزی
    کد پارس نماد
    9367093
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104001099000336
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام عملیات حفر چاه دستی روستای وسمق شهرستان زرندیه - مبلغ اولیه پیمان: 18.048.659.780 ریال
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104001099000336
نام دستگاه خریدار:شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی

شرح کلی نیاز: عملیات حفر چاه دستی روستای وسمق شهرستان زرندیه - مبلغ اولیه پیمان: 18.048.659.780 ریال
توضیحات خریدار:بارگذاری گواهی ایمنی و صلاحیت مرتبط الزامی است.در صورت عدم نداشتن و بارگذاری گواهی های ذکر شده و عدم پیگیری بعد از اعلام برنده ظرف مدت 7 روز پیشنهاد قیمت شما مردود می گردد و هرگونه ادعایی از سوی شما مسموع نیست.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی
شهر: اراک
استان: مرکزی
دورنگار: 086-32782660
تلفن تماس: 086-32783100
آدرس پستی: کوی رضویی میدان شهید نجفی
کد پستی: 3813153111
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مهدی
نام خانوادگی: دریایی
تلفن تماس: 0863-2783100

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367093
  • استان / شهر مرکزی
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام عملیات حفر چاه دستی روستای وسمق شهرستان زرندیه - مبلغ اولیه پیمان: 18.048.659.780 ریال

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام عملیات حفر چاه دستی روستای وسمق شهرستان زرندیه - مبلغ اولیه پیمان: 18.048.659.780 ریال با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha