جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام تأمین گیج فشار جهت مجتمع فولاد میانه

استعلام تأمین گیج فشار جهت مجتمع فولاد میانه از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367095 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/20 میباشد.
این مناقصه در استان آذربایجان شرقی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مجتمع فولاد میانه
  • استان
    آذربایجان شرقی
    کد پارس نماد
    9367095
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/20
    شماره آگهی
    1104090450000425
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام تأمین گیج فشار جهت مجتمع فولاد میانه
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104090450000425
نام دستگاه خریدار:مجتمع فولاد میانه
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/08/17
شرح کلی نیاز: تأمین گیج فشار جهت مجتمع فولاد میانه
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- گیج فشار عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 5 1404/08/15
2 -- گیج فشار عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 4 1404/08/15
3 -- گیج فشار عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 2 1404/08/15
4 -- گیج فشار عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 3 1404/08/15
5 -- گیج فشار عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 10 1404/08/15
6 -- گیج فشار عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 6 1404/08/15
7 -- گیج فشار عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 6 1404/08/15

توضیحات خریدار:هزینه حمل بعهده فروشنده_نحوه پرداخت 30 روزکاری_مدارک لازم: پیشنهاد فنی و مالی و تکمیل فایل پیوست استعلام کارشناس خرید علی عبدالهی 09141246103 و داخلی 2612_کارشناس فنی مهندس ایرانپور 04152337746 الی 49 داخلی 2931

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مجتمع فولاد میانه
شهر: میانه
استان: آذربایجان شرقی
دورنگار: 041-52337619
تلفن تماس: 041-52337749
آدرس پستی: میانه- جنب راه آهن- مجتمع فولاد میانه
کد پستی: 5319685635
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: علی
نام خانوادگی: عبدالهی
تلفن تماس: 041-52337742

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367095
  • استان / شهر آذربایجان شرقی
  • مهلت آگهی 1404/05/20
خلاصه آگهی

استعلام تأمین گیج فشار جهت مجتمع فولاد میانه

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تأمین گیج فشار جهت مجتمع فولاد میانه با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha