جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام لایسنس (طبق فایل پیوست)

استعلام لایسنس (طبق فایل پیوست) از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367096 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    سازمان برنامه و بودجه کشور
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367096
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104003871000047
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام لایسنس (طبق فایل پیوست)
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104003871000047
نام دستگاه خریدار:سازمان برنامه و بودجه کشور

شرح کلی نیاز: لایسنس (طبق فایل پیوست)
توضیحات خریدار:لایسنس (طبق فایل پیوست)

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: سازمان برنامه و بودجه کشور
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-33903653
تلفن تماس: 021-33271
آدرس پستی: میدان بهارستان خیابان دانشسرا - سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
کد پستی: 1149943141
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سعید
نام خانوادگی: نظری باران
تلفن تماس: 021-33274926

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367096
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام لایسنس (طبق فایل پیوست)

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام لایسنس (طبق فایل پیوست) با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha