استعلام بازرسی فنی 34 عدد جرثقیللیفتراکبالابرجایگاه کاریکلایمر در پژوهشگاه صنعت نفت
استعلام بازرسی فنی 34 عدد جرثقیللیفتراکبالابرجایگاه کاریکلایمر در پژوهشگاه صنعت نفت از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367099
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/21 میباشد.
این مناقصه در استان
تهران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارپژوهشگاه صنعت نفت
-
استانتهرانکد پارس نماد9367099
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/21شماره آگهی1104099512000386
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام بازرسی فنی 34 عدد جرثقیللیفتراکبالابرجایگاه کاریکلایمر در پژوهشگاه صنعت نفت
شماره نیاز: 1104099512000386
نام دستگاه خریدار:پژوهشگاه صنعت نفت
شرح کلی نیاز: بازرسی فنی 34 عدد جرثقیل،لیفتراک،بالابر،جایگاه کاری،کلایمر در پژوهشگاه صنعت نفت
توضیحات خریدار:بازرسی فنی 34 عدد جرثقیل،لیفتراک،بالابر،جایگاه کاری،کلایمر-بازدید الزامی است، شرکت بازرسی باید ISO17020 و مجوز فعالیت درزمینه تخصصی از اداره استاندارد داشته باشد-ارائه مدارک پرسنل بارسی الزامی است،شرح کار ضمیمه شده مطالعه شود،هماهنگی 02148254545
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367099
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/21
استعلام بازرسی فنی 34 عدد جرثقیل،لیفتراک،بالابر،جایگاه کاری،کلایمر در پژوهشگاه صنعت نفت
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام بازرسی فنی 34 عدد جرثقیللیفتراکبالابرجایگاه کاریکلایمر در پژوهشگاه صنعت نفت با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL