پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام نایلکس متوسط 30*40 و نایلکس بزرگ 40*50 ونایلکس کوچک 20*30(مواد نو درجه یک با دسته تقویتی بهمراه آرم داروخانه هلال احمر
مناقصه

استعلام نایلکس متوسط 30*40 و نایلکس بزرگ 40*50 ونایلکس کوچک 20*30(مواد نو درجه یک با دسته تقویتی بهمراه آرم داروخانه هلال احمر

استعلام نایلکس متوسط 30*40 و نایلکس بزرگ 40*50 ونایلکس کوچک 20*30(مواد نو درجه یک با دسته تقویتی بهمراه آرم داروخانه هلال احمر از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367100 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر در استان تهران
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367100
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104092119000023
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام نایلکس متوسط 30*40 و نایلکس بزرگ 40*50 ونایلکس کوچک 20*30(مواد نو درجه یک با دسته تقویتی بهمراه آرم داروخانه هلال احمر
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104092119000023
نام دستگاه خریدار:سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر در استان تهران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/31
شرح کلی نیاز: نایلکس متوسط 30*40 و نایلکس بزرگ 40*50 ونایلکس کوچک 20*30(مواد نو درجه یک با دسته تقویتی بهمراه آرم داروخانه هلال احمر
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- کیسه پلاستیکی عدد ماشین آلات و ملزومات حمل، بسته بندی و نگهداری 2,000 1404/05/18

توضیحات خریدار:تامین کننده از تهران تسویه یک ماه پس از تحویل کالا با فاکتور رسمی و ثبت در سامانه مودیان مالیاتی-باهماهنگی ومشاهده نمونه نایلکس(مواد نو درجه یک با دسته تقویتی با آرم داروخانه هلال احمر )

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر در استان تهران
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-88808665
تلفن تماس: 021-88803876
آدرس پستی: خیابان طالقانی تقاطع سپهبد قرنی ساختمان 290
کد پستی: 1599845318
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: علیرضا
نام خانوادگی: قربان زاده کریمی
تلفن تماس: 021-83702056

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367100
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام نایلکس متوسط 30*40 و نایلکس بزرگ 40*50 ونایلکس کوچک 20*30(مواد نو درجه یک با دسته تقویتی بهمراه آرم داروخانه هلال احمر

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام نایلکس متوسط 30*40 و نایلکس بزرگ 40*50 ونایلکس کوچک 20*30(مواد نو درجه یک با دسته تقویتی بهمراه آرم داروخانه هلال احمر با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha