مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری خدمات عمومی و تأمین نیروی انسانی (تنظیف) واحدهای تابعه ستاد دانشگاه (معاونت های توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی – ا
مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری خدمات عمومی و تأمین نیروی انسانی (تنظیف) واحدهای تابعه ستاد دانشگاه (معاونت های توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی – ا از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367101
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان
آذربایجان غربی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاردانشگاه علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی استان آذربایجان غربی
-
استانآذربایجان غربیکد پارس نماد9367101
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی2004000207000083
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیمناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری خدمات عمومی و تأمین نیروی انسانی (تنظیف) واحدهای تابعه ستاد دانشگاه (معاونت های توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی – ا
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.
مشخصات مناقصه عمومی
| شماره مناقصه | 2004000207000083 | ||||||||||||||
| نوع برگزاری | یک مرحله ای | کلید واژه | |||||||||||||
| عنوان/موضوع مناقصه | مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری خدمات عمومی و تأمین نیروی انسانی (تنظیف) واحدهای تابعه ستاد دانشگاه (معاونتهای توسعه مدیریت، منابع و برنامهریزی – ا | ||||||||||||||
| شرح مناقصه | واگذاری خدمات عمومی و تأمین نیروی انسانی (تنظيف) واحدهای تابعه ستاد دانشگاه (معاونت‌های توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی – امور بهداشتی – غذا و دارو – فرهنگی و دانشجویی - امور درمان – مدیریت فوریت‌های پزشکی) | ||||||||||||||
| استان محل اجرا | آذربایجان غربی | شهر محل اجرا | ارومیه | ||||||||||||
| طبقه بندی موضوعی | خدمات بدون فهرست بها | شرح کلی حوزه فعالیت | واگذاری خدمات عمومی و تأمین نیروی انسانی (تنظيف) واحدهای تابعه ستاد دانشگاه (معاونت‌های توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی – امور بهداشتی – غذا و دارو – فرهنگی و دانشجویی - امور درمان – مدیریت فوریت‌های پزشکی) | ||||||||||||
| حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی | حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی | ||||||||||||||
| |||||||||||||||
اطلاعات مناقصه گزار
| نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار | دانشگاه علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی استان آذربایجان غربی | مسئول ثبت مناقصه | محمد امین حسن زاده |
| مرجع پاسخگویی | کد پستی | 5714783734 | |
| آدرس | آذربایجان‌غربی – ارومیه بلوار رسالت کوی اورژانس ستاد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان‌غربی | ||
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
| هزینه خرید اسناد | ریال | ||
| مبلغ تضمین | 13,800,000,000 | واحد پول | ریال |
| توضیحات | بعد بارگزاری تصویر ضمانت نامه، اصل آن بصورت پاکت مهر و موم شده به دبیرخانه حراست دانشگاه تحویل و رسید آن دریافت گردد. | ||
اطلاعات زمانی
| مهلت دریافت اسناد | 1404/05/16 | ساعت | 14:00 | مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد | 1404/05/26 | ساعت | 14:00 |
| زمان بازگشایی پاکت ها | 1404/05/27 | تا تاریخ | 09:00 | زمان اعتبار پیشنهاد | 1404/06/24 | تا ساعت | 14:00 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367101
- استان / شهر آذربایجان غربی
- مهلت آگهی 1404/05/16
مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری خدمات عمومی و تأمین نیروی انسانی (تنظیف) واحدهای تابعه ستاد دانشگاه (معاونت های توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی – ا
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری خدمات عمومی و تأمین نیروی انسانی (تنظیف) واحدهای تابعه ستاد دانشگاه (معاونت های توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی – ا با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL