پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام پرینتر hp454dn

استعلام پرینتر hp454dn از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367102 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367102
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104005011000122
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام پرینتر hp454dn
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104005011000122
نام دستگاه خریدار:شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: پرینتر hp454dn
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- پرینتر لیزری دستگاه تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه 1 1404/05/16

توضیحات خریدار:به شرح پیوست

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-88364624
تلفن تماس: 021-42776000
آدرس پستی: دادمان غرب پژوهشگاه نیرو
کد پستی: 1468617151
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: محمدرضا
نام خانوادگی: سرانی قوچان عقیق
تلفن تماس: 021-58375522

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367102
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام پرینتر hp454dn

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام پرینتر hp454dn با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha