پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام استعلام برقرسانی به روستای فاقد دز دولتی شهرستان اندیکا (از محل عوارض برق روستایی منابع داخلی توانیر)قیمت مبنا 5/019/742/661ریال
مناقصه

استعلام استعلام برقرسانی به روستای فاقد دز دولتی شهرستان اندیکا (از محل عوارض برق روستایی منابع داخلی توانیر)قیمت مبنا 5/019/742/661ریال

استعلام استعلام برقرسانی به روستای فاقد دز دولتی شهرستان اندیکا (از محل عوارض برق روستایی منابع داخلی توانیر)قیمت مبنا 5/019/742/661ریال از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367104 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان خوزستان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    توزیع برق شهرستان اندیکا
  • استان
    خوزستان
    کد پارس نماد
    9367104
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104094862000028
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام استعلام برقرسانی به روستای فاقد دز دولتی شهرستان اندیکا (از محل عوارض برق روستایی منابع داخلی توانیر)قیمت مبنا 5/019/742/661ریال
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104094862000028
نام دستگاه خریدار:توزیع برق شهرستان اندیکا

شرح کلی نیاز: استعلام برقرسانی به روستای فاقد دز دولتی شهرستان اندیکا (از محل عوارض برق روستایی منابع داخلی توانیر)قیمت مبنا 5/019/742/661ریال
توضیحات خریدار:شرکت کنندگان میبایست دارای رتبه 5 نیرو و در لیست شرکتهای طرف قرارداد شرکت توزیع برق خوزستان باشند و در صورت داشتن سئوال با شماره تماس 09169826211 آقای مهندس مرادی تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: توزیع برق شهرستان اندیکا
شهر: اندیکا
استان: خوزستان
دورنگار: 061-43288667
تلفن تماس: 061-43288667
آدرس پستی: اندیکا-قلعه خواجه مدیریت توزیع برق شهرستان اندیکا
کد پستی: 6498155893
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: عزت اله
نام خانوادگی: ناصریان
تلفن تماس: 061-43288668

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367104
  • استان / شهر خوزستان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام استعلام برقرسانی به روستای فاقد دز دولتی شهرستان اندیکا (از محل عوارض برق روستایی منابع داخلی توانیر)قیمت مبنا 5/019/742/661ریال

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام استعلام برقرسانی به روستای فاقد دز دولتی شهرستان اندیکا (از محل عوارض برق روستایی منابع داخلی توانیر)قیمت مبنا 5/019/742/661ریال با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha