جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام اقلام پذیرایی مورد نیاز منطقه عملیاتی پارسیان...شرح در استعلام پیوست مهم: پیش فاکتور حتماً بارگذاری گردد. در غیر این صورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.
مناقصه

استعلام اقلام پذیرایی مورد نیاز منطقه عملیاتی پارسیان...شرح در استعلام پیوست مهم: پیش فاکتور حتماً بارگذاری گردد. در غیر این صورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.

استعلام اقلام پذیرایی مورد نیاز منطقه عملیاتی پارسیان...شرح در استعلام پیوست مهم: پیش فاکتور حتماً بارگذاری گردد. در غیر این صورت ترتیب اثر داده نخواهد شد. از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367105 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان فارس با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی
  • استان
    فارس
    کد پارس نماد
    9367105
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104091701000859
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام اقلام پذیرایی مورد نیاز منطقه عملیاتی پارسیان...شرح در استعلام پیوست مهم: پیش فاکتور حتماً بارگذاری گردد. در غیر این صورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104091701000859
نام دستگاه خریدار:شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/31
شرح کلی نیاز: اقلام پذیرایی مورد نیاز منطقه عملیاتی پارسیان...شرح در استعلام پیوست مهم: پیش فاکتور حتماً بارگذاری گردد. در غیر این صورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- بیسکوییت ساده و کرمدار بسته غذا و نوشیدنی 1 1404/05/31

توضیحات خریدار:مهم: انتخاب نام کالا سامانه ستاد مشابه می باشد. کالای درخواستی و شرایط معامله طبق استعلام بارگذاری شده می باشد. مهم: فروشنده حقیقی ملزم به ارائه فاکتور الکترونیکی سامانه مودیان مالیاتی می باشد.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی
شهر: شیراز
استان: فارس
دورنگار: 071-32314400
تلفن تماس: 071-32314400
آدرس پستی: شیراز بلوار کریمخان زند نبش کوچه پروانه
کد پستی: 7135717991
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: حمید
نام خانوادگی: عبدالهی
تلفن تماس: 071-52724993

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367105
  • استان / شهر فارس
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام اقلام پذیرایی مورد نیاز منطقه عملیاتی پارسیان...شرح در استعلام پیوست مهم: پیش فاکتور حتماً بارگذاری گردد. در غیر این صورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام اقلام پذیرایی مورد نیاز منطقه عملیاتی پارسیان...شرح در استعلام پیوست مهم: پیش فاکتور حتماً بارگذاری گردد. در غیر این صورت ترتیب اثر داده نخواهد شد. با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha