پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام عیب یابی تعمیر و تعویض قطعات دستگاه اندازه گیری

استعلام عیب یابی تعمیر و تعویض قطعات دستگاه اندازه گیری از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367107 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه نهم
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367107
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104097587000146
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام عیب یابی تعمیر و تعویض قطعات دستگاه اندازه گیری
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104097587000146
نام دستگاه خریدار:مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه نهم

شرح کلی نیاز: عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات دستگاه اندازه گیری
توضیحات خریدار:عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات دستگاه اندازه گیری

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه نهم
شهر: کنگان
استان: بوشهر
دورنگار: 077-31463370
تلفن تماس: 077-31463692
آدرس پستی: استان بوشهر- کنگان.مجتمع گاز پارس جنوبی- پالایشگاه نهم
کد پستی: 7511893651
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: بهنام
نام خانوادگی: دره شوری
تلفن تماس: 077-31463660

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367107
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات دستگاه اندازه گیری

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام عیب یابی تعمیر و تعویض قطعات دستگاه اندازه گیری با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha